Jste zde

WPC 2014 den 6

Čtvrtek 14.8.

Přesně v souladu se včerejším briefingem byl dneska odpočinkový den, ještě ráno to vypadalo trochu letově, ale pak se rychle obloha zatáhla a přišel déšť, který s přestávkami vydržel až do večera. Většina týmu využila odpočinkový den zcela předpisově, tzn. k odpočinku...

Včera večer se konečně na webu pořadatelů objevily tracklogy, takže se pilně procházelo a prohlíželo... dnes odpoledne pak vyvěsil ředitel výsledky disciplín 1,3,5,6 a team leadeři se mu za to odvděčili hromadou stížností, protože výsledky obsahují spoustu chyb, často až neuvěřitelných jako například Task 1 kategorie PL2, kde šlo o to, dosáhnout co nejnižšího času na trojúhelníku a pak co nejdelší vzdálenosti podél dané přímky - bohužel se stalo, že ve skore byly tyto hodnoty u jednotlivých závodníků pomíchany - takže například naše posádka Závorka/Trochta kteří ulétly nejdelší vzdálenost v kategorii (přes 26km) vyfasovala hodnotu 1,11km - apod.

Kromě těchto "řešitelných" stížností se bohužel objevila i poměrně těžko řešitelná - podle pravidel má ředitel uveřejnit výsledky do šesti hodin po skončení disciplíny, to se nepovedlo u jediné odlétané disciplíny a stěžující si teamleader Kataru žádá aby byly disciplíny zrušeny..... držte nám palce, ať to takhle nedopadne....Samozřejmě, že je třeba aby byly výsledky uveřejňovány včas, ale rušit kvůli tomu závod??!!

V 18:00 proběhl briefing na zítřek - čeká nás od 7:00 lov otočných bodů, zakončený přesností přistání na kuželky. Na lov otočných bodů mají závodníci 75 minut a cílem je dosáhnout co největšího počtu proletěných otočných bodů. V tuto chvíli se všichni pilně připravují, zkoušejí různé varianty a počítaji jak obletět co nejrychleji co nejvíc..

Tags: 

Přidat komentář

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer